K E N A   K Ö Ö G I   M E E S K O N D   A I T A B   T E I L   L U U A  
 K U L I N A A R S E I D   E L A M U S I   T Ä I S   Ü R I T U S E!

Meie meeskonna kreedoks on leida parimaid lahendusi just kõigi klientide soovidest ja vajadustest lähtudes, et muuta iga toidukoolitus personaalseks, omanäoliseks, kordumatuks ja meeldejäävaks. 
Oleme küll loonud mõned näidismenüüd tutvumiseks, kuid püüame täita kõik vähegi võimalikud soovid- peame selle all silmas nii soovitud koolitaja leidmist kui ka erimenüüde koostamist.

TÄNA KÕNETAVAD MEID ENNAST JÄRGMISED KOOLITUSTEEMAD, MIDA MEELELDI TUTVUSTAKSIME KA TEILE:

- GASTRONOOMIA KLASSIKA- Ära arva, et kulinaarsed meistriteosed on koduköögis võimatud. Creme brulee, šokolaadi fondant, bouillabaisse ja palju muud...

- SAARTE SPECIAL- Saare päritolust lähtuvalt kõnetavad meid kohalikud rahvustoidud, kohalik tooraine, traditsioonid ja palju muud. Keerame saarlase kangusega sellele veel vinti veidi juurde ning teeme üheskoos seda kõike uues kuues ja serveerimistrende silmas pidades.

MEREANNID- Kuidas valmistad suussulavaid mereande? Mis moodi neid töödelda, lõigata, valmistada? Tahaksin saada sama häid sinimerekarpe nagu lemmikrestos, aga kuidas neid kodus teha? - Jah, need on tõesti ka teiste toidusõprade seas levinud küsimused. Lubame, et vastame.

VÕTA ÜHENDUST: INFO@KENAKITCHEN.EE ja küsi lisa

T O I D U K O O L I T U S E D   S A A R E M A A L. . .
. . . Õ P I   S Õ P R A D E G A   V A L M I S T A M A   P A N N I L E I V A S T   F O N D A N T I N I